בת ארבעים, נשואה פלוס שניים, עובדת בסוכנות ביטוח, קוראת ספרים וחובבת מושבעת של הז'אנר

סדרת החלקים / אם. אן. אלן
סיפור חיים מרגש שחודר עמוק ללב, הדמויות חוות התמודדויות לא פשוטות ומפגינות כח נפשי עצום שמעורר השראה. מתכון מנצח של אהבה חזקה, של משפחה מאוחדת ושל הכוח הטמון בה, בליווי מסרים חשובים לחיים ותקווה.

טרילוגיית גולד / לינדה מזרחי
וויליאם גולד, איש עסקים עשיר, חזק, כובש ובעל כריזמה מטורפת.
הוא שתלטן וכשהוא רוצה משהו הוא משיג! מפגש מקרי עם קייט וילסון משנה הכול וגורם לו לצאת מאזור הנוחות שלו כי לקייט יש עוצמות נדירות משלה. חובה!!!

מפלט אחרון / נעמה סכר
כריס ואיימי שתי נשמות טהורות שנקלעו יחד ולחוד לחיים מסובכים. הם מתמודדים עם דילמות מוסריות ועם עבר קשוח וכשהם מנסים לצעוד בתלם העבר צף ומנסה לשאוב אותם בחזרה למטה.
האהבה שנראית בלתי אפשרית הופכים את הסיפור למושלם, סוחף ומרתק.

מבזק לוהט / ג'ואנה לין
היהלום הלוהט הזה ... הספר מבזק לוהט היה הקינוח המושלם. הוא קליל, מרגש, רומנטי, מתוק וסקסי ברמות ובתוך כל הקסם יש טוויסט בעלילה. איתן הראל כתב חדשות, לילי גרייפר מפיקה בכירה. שתי דמויות נפלאות ומעניינות.
לכל אחד מהם סיפור מרגש ודרך שונה להתמודד.

פיית / סנדרה הבה
פיית וטיילר גדלו יחד בעיירה, עד שבלית ברירה פיית נאלצה לעזוב בפתאומיות ולהשאיר מאחור קצוות פתוחים בחייה. לאחר שנים היא חוזרת במסגרת עבודתה לעיירה ומתמודדת עם מציאות חדשה, שונה ולא פשוטה בעוד המפגש עם טיילר, שהפך לשריף העיירה סוחף אותה ואותם להתמודדויות קשות.

האמת שבפנים / האמת שבפנים
יצירת מופת נוספת של שרון צוהר. הכתיבה נפלאה, תיאור הדמויות, המחשבות שלהן, ההתנהלות, התמודדות... אין מספיק מילים לתאר את הספר הזה!

סדרת האריות / שרון חיון גינת
אין פה שום סיפור רגיל! מדובר על סיפור עמוק, שמכיל הישרדות, אהבה, נקמה, מוות, חיים, אושר, חורבן. אני פשוט לא מצליחה לתאר במילים את קשת הרגשות שחוויתי כשקראתי אותם. שלמות!

דואט התחנה / מירב ישראל לוין
מאפיה, מתח, פעולה, בילוש בשילוב עם סיפור אהבה לא פשוט על גבול הבלתי אפשרי שחודר לתוך הנשמה... ספר מעולה!!!

הקופסה / אביבה סרור בייגל
ספר נפלא עם מסר חזק לחיים מסוג הספרים ששמים לך ראי ונותנים לך דחיפה להראות לך מה באמת חשוב. עלילה קסומה, מרגשת על התחלות חדשות, הגשמת חלומות ואהבה גדולה.

הנדר / פאני רצר
לני דמות נשית גדולה מהחיים. החוזק שלה, הציניות, הרגישות שלה... יש בה הכול. אחד הדברים המרגשים בחיים הוא הציפיה למשהו וכשהוא מגיע אתה מגלה שהוא גדול יותר ממה שחשבת... ספר ברמה בינלאומית, שממלא את הלב בלונה פארק של רגשות.