בת 25, גרה בחולון, מלווה משפחות לצמיחה כלכלית, מעצבת גרפית ולקטורית של הוצאת אדל

צלילים מלטפים / פאם גודווין
הספר הזה שבה אותי עוד מהרגע הראשון שרק ראיתי את הכריכה שלו, הסיפור של אייבורי ואמריק אולי בהתחלה יעצבן אותכם כמו שזה עיצב אותי אבל אתם תבינו ותתאהבו.

רוגבי ואומנות הפיתוי / ג׳יי. טי. גייסינגר
ספר פשוט מושלם, הוא ספר רומנטי כמו שאני אוהבת אבל הטוויסט פה הוא המסר שהסופרת מעבירה – מסר חשוב לכל אישה וגם לכל גבר.

לכבוש את הקיר / מריאנה זאפאטה
סיפור אהבה עמוק שמתקדם לאט מה שהופך אותו לאמין ומהפנט.

חכו לזה / מריאנה זאפאטה
אני אוהבת דמויות נשיות חזקות ובספר הזה יש לנו את זה, דמות לוקחת על עצמה אחריות ענקית להיות אם חד הורית לילדיי אח שלה וכמובן שיש פה סיפור אהבה יפיפייה פשוט.

מנופצת ממך / נשודה רוז
זה הספר השלישי בסדרת קרועים לגזרים – אתם צריכים להתחיל מהראשון, איתך ונקרעת ממך, כל ספר הוא מושלם בפני עצמו אבל אני חושבת שזה הספר בסדרה שאני הכי אוהבת – קרייסיס הוא אחת הדמויות האהובות עליי במיוחד – הוא מתאים למשפט ״אל תסתכל בקנקן...״ במבט ראשון הוא ייראה כמו הבחור רודף השמלות היהיר והמצחיק אבל מה שמתגלה מבפנים יישבה אתכם לגמרי.

בלגן מושלם / נשודה רוז
זה לא סוד כמה אני מאוהבת בספרים של נשודה רוז, כל ספר לוקח אותנו וגורם לנו לרצות חלק מהחבורה שלהם, אני אוהבת את הדמויות החזקות שלה ואני אוהבת שהיא נותנת הרבה מקום לשני הצדדים בסיפור.

החבילה המושלמת / לורן בלייקלי
מכירים את התקופות האלה שאתם רק רוצים ספר קליל, מתוק ומצחיק ? – אז זה בדיוק הספר המושלם, העלילה מסופרת מפי הגיבור הגברי בסיפור כאשר הוא מוצא את השותפה האולטימטיבית שלו אבל אז הוא מבין שיש הרבה יותר ממה שהוא חשב שהוא רוצה.

26 נשיקות / ג׳יי. טי . גייסינגר
סיפור אהבה, קומדיה רומנטית, ניחוח איטלקי – מה אתם עוד עושים כאן רוצו לקרוא.

הנסיעה / קייט סטיוארט
סיפור התאהבות בלתי רגיל – הדילמה של איך אפשר לאהוב שניים בו זמנית? האם אהבה רגועה היא האהבה הנכונה או זו המבולגנת שגורמת לכאב? וחוץ מזה שאני אוהבת ספרים עם פלייליסט.

חמקמק / אל. איי פיורי
אני אוהבת את הספרים שבהם יש שתי נקודות מבט, ובואו יש בספר פיראט אמיתי! עלילה שונה וסיפור אהבה חושני וסוער, אני גם אוהבת את הספר שברי החיים של הסופרת.