מנכ"ל הוצאת "ספרי ניב"

היו ימים יפים בפלוגה
הספר מתחיל בלוויה של מג"ד מהסדיר, וממשיך לערב עמוס זיכרונות של חבורת מילואימניקים. סיפורים מלאי צחוק, התרגשות והזדהות, המציגים את השירות שכל חייל קרבי מכיר.
תמצאו כאן סיפור על תמימות, התבגרות ואנושיות, בסגנון כתיבה חד, שונה ושנון. היו מוכנים לצחוק, להתעצבן, להתרגש, להתחבר - ובעיקר להיזכר.

אלה עוברת לארץ אחרת
ספר ילדים המספר את סיפורה האותנטי של אלה, שעברה לארץ אחרת עקב עבודתו של אביה. המעבר מלווה בחששות ולאחריו רגעים שנראים קשים – אך מרגע שהגיעה הכול נראה אחרת, ואלה מספרת כיצד השהייה בארץ החדשה הפכה לחוויה בלתי נשכחת אשר במהלכה הכירה חברים, תרבות ושפה חדשות והתגברה על כל הקשיים.

תפוח מורעל
כתב יד ישיר ומחוספס על בחור ישראלי שמחפש משהו להיאחז בו בעולם, כדי לא לשקוע. הוא עושה את זה במקום סוער ומוטרף במיוחד: ניו יורק. זהו מסע רווי בסקס, סמים ואלכוהול, המלווה גם בצמא אדיר לידע – ובעיקר ברעב אמיתי לרגש, לחום, לאינטימיות ולאהבה.
היזהרו: ניו יורק של "תפוח מורעל" היא לא גלויה לתיירים.

מה למדתי היום?
ספר חכם, משעשע, פרקטי ומעניין, שיכול להביא את האושר לפתחו של כל אדם החפץ בו. הספר שייך לקטגוריית הספרים הרוחניים אומנם, אך הוא נכתב על ידי טכנולוגית רפואית דווקא, שידעה לכתוב ספר רוחני בתבניות שכליות ש'מתלבשות' על כל מי שרוחניות אינה מילה גסה עבורו.
כי בעצם - מי לא רוצה להיות מאושר?

מבעד לסדקים
ספר שירה המוציא את הלב של הקורא לרכיבה במחוזות הפנימיים של נפש האדם. מגוון השירים נוגע בקשת תחושות שלא ניתן להישאר אדישים אליה: אושר מול עצב, שברון לב מול אהבה, אומץ מול פחדנות, עוצמה מול חולשה וחוסר ביטחון עצמי מול ה"אני" האמיתי. אם נסכם את הספר במילה אחת, המילה תהיה "אהבה", על כל צדדיה.

עומס יתר
"מאז שאני ילד אני מפחד מהרגע שבו הכפתור
שמסמן שהמעלית לא יכולה לשאת את המשקל העודף
יידלק".

הספר "עומס יתר" מזדהה איתכם, אוהבי המתוקים ורגשות האשמה, אבל לא בכבדות אלא בהומור וקלילות (כמעט). הוא יהיה לכם לחבר, איש סוד, שעבר ועובר חוויות דומות לשלכם.
זכרו תמיד: "אין פחמימה ריקה, יש פחמימה שריק לה".

התעוררות
התעוררות מוביל את הקורא במסע חייו של הכותב, משנותיו כילד מופנם וחסר ביטחון שמגלה משיכה לבני מינו, דרך המלחמות הרבות שבין השכל לרגש, ועד לנקודת המפנה ששינתה את חייו – הרגע שבו הציב את האושר שלו במקום הראשון. עם אמונה גדולה, כוח רצון, נחישות והתמדה הוא יוצא למסע מרתק, מסע של אהבה, קבלה וביטחון עצמי.