הזן קוד לכניסה
 
  • אני רוצה להישאר מחובר/ת במחשב זה
  • ברצוני לקבל מידע על ספרים חדשים ומבצעים לזמן מוגבל למייל
 

שכחתם סיסמה?
הכניסו את הדואר האלקטרוני עימו
נרשמתם ותקבלו מייל לאיפוס הסיסמה
מייל לאיפוס סיסמתכם נשלח לכתובת
האימייל שהזנתם

  • צבירת נקודות ברכישת ספרים במחיר מלא
  • ספר דיגיטלי מתנה ביום ההולדת
  • צבירת נקודות במסגרת "חבר מביא חבר"
כל הספרים

help_outline ספרות עצמאית


לקריאת התשובה לחצו על השאלה

format_textdirection_r_to_lכיצד מתבצע תהליך העלאת הספר לאתר?

בשלב הראשון, יש לשלוח לבדיקה את קובץ הספר שלך באחד הפורמטים המוזכרים לעיל למייל sofrim@e-vrit.co.il. אם יש לך חששות כלשהם לשלוח את הספר שלך במייל זה מובן, ונוכל לשלוח לך כתב התחייבות מצידנו שלא לעשות כל שימוש בקובץ טרם חתימה על הסכם. בשלב הבא נשלח לך טופס פרטים אישיים, טופס פרטי הספר, וקישור לתשלום. לאחר שיתקבלו כל הטפסים והתשלום נתחיל בעבודה. בתוך כמה ימים נודיע לך על עליית הספר לאתר, בצירוף 5 קופונים להורדתו לאפליקציה בחינם.

format_textdirection_r_to_lאיזה קובץ עלי לשלוח כדי לפרסם ב"עברית"?

אם הספר שלך עדיין בפורמט Word, שלח/י אותו כמו שהוא ואנחנו נפיק ממנו ספר דיגיטלי.

אם הספר שלך הודפס, תוכל/י לבקש מההוצאה או מבית הדפוס איתם עבדת לשלוח לנו את הספר בפורמט InDesign, הוא הפורמט המקובל לעימוד ספר לפני הדפסה.

אם לספר כבר הופקה גרסה דיגיטלית, הפורמט המקובל שלה נקרא Epub.

אם הספר שלך הוא ספר ילדים, קומיקס, בישול או כל ספר מעוצב אחר, ניתן לשלוח לנו אותו בפורמט PDF.

format_textdirection_r_to_lלמה מיועד פורמט ה-PDF?

 

באפליקציית "עברית" ישנה אפשרות לקרוא ספרי ילדים וספרים מעוצבים אחרים גם בפורמט PDF, כחלופה לפורמט Epub שמשמש אותנו לספרים שעיקרם טקסט.

Epub הוא הפורמט המקובל לקריאת ספרים דיגיטליים בכל העולם. זהו פורמט המאפשר קריאה של טקסט "חי", כלומר ניתן להגדיל, להקטין, להחליף פונט וכד' תוך כדי קריאה.

הבעיה היא שפורמט זה מוגבל ביכולת שלו להעביר את החויה של קריאה בספר מעוצב למכשירים דיגיטלים, ולכן אנחנו משתדלים לעשות בו שימוש רק בספרי פרוזה ועיון.

כדי לתת מענה גם לספרים מעוצבים, פיתחנו באפליקציה שלנו אפשרות לקריאת קבצי PDF. כך העיצוב המקורי נשמר ואיתו חויית הקריאה בספרי ילדים, קומיקס, בישול וספרים מעוצבים נוספים.

חשוב להדגיש שספר PDF מוגן אצלנו כמו כל ספר אחר, ואי אפשר להוציא אותו מתוך האפליקציה המאובטחת שלנו.

format_textdirection_r_to_lהאם אפשר לפרסם ספר מודפס?

בשלב זה "עברית" אינה מפיצה ספרים מודפסים עבור סופרים עצמאיים, אלא דיגיטליים בלבד.

format_textdirection_r_to_lכיצד "עברית" עוזרת בשיווק הספר?

1.בעמוד הבית של "עברית" ישנו מדף המוקדש אך ורק לספרות העצמאית. התחלופה במדף נמוכה מאשר במדפים אחרים, מה שמבטיח נוכחות של כל ספר בעמוד הראשון והנצפה ביותר באתר לפחות למספר שבועות, יתרון גדול מול רוב הספרים.

2.באישורך הספר יוכנס מפעם לפעם למבצעים של "עברית", שמקודמים בכל הכלים השיווקיים שלנו: באנרים באתר, ניוזלטרים, ופושים ללקוחות ייעודיים. אנחנו משתדלים לגוון את המבצעים כך שלכל ספר יהיה מקום, וכך לרענן את ההתעניינות בהם כל הזמן. באפשרותך יהיה גם לבקש מבצע משלך בכל עת, וכך לקדם את הספר עצמאית.

3.כמו כן אם את/ה מקדמ/ת את הספר ברשתות החברתיות, נשמח להפיק עבורך קופוני הנחה מיוחדים לספר. 5 קופונים להורדת הספר בחינם ישלחו לך עם עליית הספר לאתר, ותוכלי להגריל או לחלק אותם למי שתרצי.

format_textdirection_r_to_lהאם "עברית" מציעה שירותי הוצאה לאור?

לא. "עברית" איננה הוצאת ספרים ולכן אינה מציעה שירותי הגהה, עריכה, עיצוב כריכה וכיו"ב. כדי להעלות ספר לאתר עליו להיות לאחר כל השלבים הללו. מסיבה זו "עברית" גם איננה מבצעת לקטורה בספרים, ומוכנה להעלות לאתר כל ספר ובלבד שאינו מכיל כל מידע כוזב, פוגעני, פורנוגרפי וכו', בהתאם לתנאי ההסכם.

format_textdirection_r_to_lאיך נקבע מחיר הספר?

לפי החוק, מחיר הספר יקבע לפי הסכום שתרצו להרוויח ממכירת כל ספר. לדוגמא, אם ברצונכם להרוויח 11 ש"ח מכל הורדה של הספר, אנו נקבע את מחיר הספר בהתאם. שימו לב כי הסכום בו תנקבו כולל את המע"מ. יש לציין כי מחיר גבוה יותר לא יביא בהכרח את הרווח המקסימלי, ולעתים ישתלם לכם יותר להציע את הספר במחיר נמוך יחסית, גם כדי להגביר את החשיפה שלכם בקרב קהל הקוראים.

format_textdirection_r_to_lכיצד מתחלקים הרווחים ממכירות הספרים?

הרווחים ממכירות הספרים יחולקו שווה בשווה בינך ובין "עברית". כלומר, מכל מכירה של ספר שיוצע באתר במחיר של 37 ש"ח, 18.5 ש"ח (כולל מע"מ) יגיעו ישירות לכיס שלך.

format_textdirection_r_to_lאיך אוכל לדעת כמה ספרים מכרתי?

בסוף כל חודש, רבעון ושנה אנחנו שולחים לסופרים את נתוני המכירות של ספרם לתקופה זו. אם תבקש/י לדעת לעתים קרובות יותר, בגלל קמפיין שיווקי או סתם מתוך סקרנות, נשמח לעדכן אותך.

format_textdirection_r_to_lמתי ישולמו לי תמלוגים?

בסוף כל רבעון וכל שנה אנחנו מסכמים את המכירות לתקופה, ושולחים את התשלום לסופרים. אם סכום התמלוגים עולה על סך של 1,000 ש"ח, הוא ישולם כבר בסוף הרבעון. אחרת, התשלום ידחה לרבעון הבא. כך בסוף כל רבעון עד לתחילת השנה האזרחית, אז ישולמו כל התמלוגים על המכירות בשנה החולפת, גם אם לא חצו רף זה.

format_textdirection_r_to_lהאם כדי לקבל את התשלום עלי לפתוח תיק במס הכנסה?

לא. אמנם תיק במס הכנסה יכול להקל עליך, אולם אפשר לקבל את התשלום גם כ"שכר סופרים" ללא צורך בהוצאת חשבונית.

format_textdirection_r_to_lיש לי ספר הכולל תמונות, האם מחיר ההמרה לספר דיגיטלי יהיה גבוה יותר משמעותית?

לא. ספרים הכוללים תמונות בתוכם דורשים לרוב עבודה נוספת רבה בהמרת הספר לפורמט דיגיטלי, ומכאן הסיבה לתמחור הנפרד. עם זאת, אין לנו כוונה "להעניש" סופרים המשלבים תמונות בספריהם, אלא לתמחר כראוי את העבודה הנעשית על ספרים שונים

format_textdirection_r_to_lמהי הכמות המקסימלית של תמונות שאפשר להציג בספר דיגיטלי?

הדבר משתנה כמובן בהתאם לגודל התמונות, תמונות שחור/לבן או צבע, ומידת איכותן, אך ככלל אפשר לומר כי ספרים הכוללים מעל ל-100 תמונות לא יוכלו ככל הנראה להיות מוצגים בספר דיגיטלי באיכות גבוהה. עם זאת, כדאי להתייעץ איתנו לגבי כל ספר באופן ספציפי.

format_textdirection_r_to_lהאם אפשר לפרסם ספר ילדים?

בוודאי! אפשר לפרסם ספר ילדים בפורמט PDF, ואף בתשלום מופחת לעומת הפקת ספר דיגיטלי.

format_textdirection_r_to_lהאם אפשר לפרסם ספר ב"עברית לילדים"?

לא. "עברית לילדים" הנפלאה היא אפליקציה נפרדת, ואינה פתוחה להעלאת ספרים של סופרים עצמאים.

format_textdirection_r_to_lלמה דווקא "עברית"?

"עברית" היא חנות הספרים הדיגיטליים הגדולה בשפה העברית, עם מאגר של אלפי כותרים הנמכרים באתר. קהל הקוראים של הספרים הדיגיטליים גדל כל הזמן, ויותר מ-700 אלף איש כבר הורידו את האפליקציה שלנו בכל העולם. בנוסף, ל-"עברית" יש צוות גדול האחראי על המרת הספרים לפורמט דיגיטלי, והוא עושה זאת בצורה המקצועית והמדויקת ביותר שיש. בקיצור, אתם בידיים טובות.