מו"לית הוצאת "לבבות

הכול באשמת הכאב
זה מסוג הסיפורים המבריקים שתופסים אותך עמוק מבפנים, סוחפים מהדף הראשון ועד האחרון, מרגשים, זורמים והחלקים האחרונים בו עוצרי נשימה ושובי לב עם נקודת שיא שלא ממש מצפים לה. אשלי ג'ייד נותנת משמעות נוספת לכאב, תקווה.

הנפילה לפני הנסיקה
אני אוהבת את הספרים האלה שתופסים אותך בבטן מהרגע הראשון בכל אמירה, בכל תאור עד שאת מרגישה שלא רק הדמות הראשית עוברת תהליך אלא את בעצמך ויתרה מזאת החיבור לדמויות הוא כה אותנטי, רגיש, מסעיר שאת מבינה שכן זהו מסוג הספרים שיותירו בך את חותמם אבל בצורה הכי מיוחדת שיש.

אהבה מתוך משבר
'אהבה מתוך משבר' מספר את סיפורם של אמילי וקיין ומהפרולוג את מבינה שהוא מסוג הספרים שנחרטים עמוק בתודעה לזמן רב וכולו רגש, רגש כזה שתולש את הלב שלך ומאחה אותו ואז שוב תולש.

כוח המשיכה
זה כישרון אדיר בעיני היכולת לכתוב על נושא הריקוד בצורה כה מוחשית וחיה עד שאת מרגישה את כוח המשיכה העוצמתי כצופה בשורה הראשונה של מחול חושים של תנועה, מוזיקה וקשר אינטימי חזק בין שני רקדנים.

סמיך ממים
יכולת של הסופרת לקחת נושא מאוד חשוב וכאוב של בעית המהגרים בארה"ב, ולרקום דרכו סיפור אהבה מקסים ומעורר השראה. המילה 'חירות' מקבלת משמעות חדשה.

מבט כפול
מדובר בסופרת מוכשרת עם כתיבה אינטליגנטית ששובה את הקורא, הופכת את חווית הקריאה למשהו בלתי נשכח ועל הדרך מעבירה מסרים לחיים כאלו שילוו עוד לאורך זמן.

מפוקפק והסכמה
מדובר בספר מאפיה עם מעט אופל שיוצק בתוכו תיאור של רגעים אינטימיים כמראה לנשמה ולאמת הפנימית.