הזן קוד לכניסה
 
  • אני רוצה להישאר מחובר/ת במחשב זה
  • ברצוני לקבל מידע על ספרים חדשים ומבצעים לזמן מוגבל למייל
 

שכחתם סיסמה?
הכניסו את הדואר האלקטרוני עימו
נרשמתם ותקבלו מייל לאיפוס הסיסמה
מייל לאיפוס סיסמתכם נשלח לכתובת
האימייל שהזנתם

  • צבירת נקודות ברכישת ספרים במחיר מלא
  • ספר דיגיטלי מתנה ביום ההולדת
  • צבירת נקודות במסגרת "חבר מביא חבר"
כל הספרים

 
תקנון ותנאי השתתפות בפעילות  "סיפור שמתחיל בפרידה" ע"ש פולה מוזס ז"ל
 
 
ברוכים הבאים לפעילות "סיפור שמתחיל בפרידה" (להלן "הפעילות"). הפעילות מנוהלת  על ידי "עברית" מבית ידיעות אינטרנט (שותפות רשומה) (בהתאמה: "e-vrit" ו-"ידיעות אינטרנט") במיני סייט שכתובתו: https://evrit.activetrail.biz/Sipur19 (להלן: "המיני סייט").
 
ההשתתפות בפעילות מעידה על הסכמתך לתנאים אלה, ולכן הנך מתבקש לקרוא אותם בקפידה. ההשתתפות בפעילות כפופה גם לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של e-vrit הניתנים לעיון גם באמצעות קישור (hyperlink) בדף הבית של e-vrit ולכן הנך מתבקש לקרוא בקפידה גם אותם. אם תמצא סתירה בין תנאי השימוש, תינתן עדיפות לתנאים אלה שהנך קורא עתה.
התנאים מנוסחים בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד, אולם מתייחסים, כמובן, גם לנשים. 

מהי הפעילות:
 
1. במסגרת הפעילות מוזמנים הגולשים, לבצע את הפעולות שלהלן (כולן), כדי להיחשב למשתתפים בפעילות ואולי לזכות בפרסים כמפורט מטה, בכפוף להוראות תקנון זה (להלן: "המשתתפים" או "הגולשים"): 
 
א. לבצע הרשמה לאתר הספרים הדיגיטליים "עברית"/e-vrit בכתובת: https://www.e-vrit.co.il/ ובמיני סייט;
 
ב. לשלוח סיפור קצר ומקורי עד לתאריך 12 בפברואר 2019. הסיפור הקצר יכלול עד 1,000 מילים ויהיו שזורים בו 2 (לפחות), מתוך 3 האלמנטים הבאים: בית, משקפיים, כובע (להלן: "התוכן" או "התכנים" או "הסיפור" או "הסיפורים" לפי העניין)
 
ג. לקרוא ולאשר תקנון זה;
 
2. יובהר כי גולש שלא עמד באחת מהדרישות הנ"ל (בכפוף להוראות תקנון זה), לא יחשב כמשתתף בתחרות.חבר השופטים המורכב מהנציגים הבאים:הסופרת ג'וליה פרמנטו, הסופרת נעה ידלין, הסופרת מירב הלפרין, הסופר רועי חסן, עורך ראשי YNET – יון פדר, מנכ"ל ומו"ל אחראי, הוצאת ידיעות ספרים – דב איכנולד, הסופר ומבקר הספרות רן בן נון (להלן: "חבר השופטים") יבחר מבין הגולשים המשתתפים בפעילות, את הגולשים ששלחו במהלך תקופת משלוח התכנים, את שלושת (3) התכנים הזוכים בלבד, לפי מיטב שיקול דעתו ובין היתר על בסיס איכות התוכן, מידת מקוריותיו, חדשנותו, יצירתיות וייחודיות התוכן כאמור (להלן: "התוכן הזוכה"). 
שלושת הזוכים יזכו בפרס במקום הראשון, השני והשלישי, לפי דירוג שיקבע אף הוא על ידי חבר השופטים על בסיס הקריטריונים הנ"ל.
שמות הזוכים יפורסמו ביום 12 במרץ 2019. 
 
3. כל משתתף נדרש לשלוח סיפור אחד בלבד.
 
4. על התוכן להיות מקורי ובבעלותו המלאה והבלעדית של השולח ואשר נוצרו/חוברו על ידו בלבד. 
 
5. על התוכן ו/או במסירתו, אין משום הפרת הוראת דין לרבות ולא רק הוראות בקשר עם פרסום לשון הרע, פרסומי תועבה, פגיעה בפרטיות, פגיעה בזכויות קניין רוחני, פרסומים אסורים בנוגע לקטינים ו/או כל פרסום אסור אחר.
 
6. המשתתף מתחייב כי אם וככל שמופיע בתוכן אזכור כלשהו לאדם כלשהו - אותו אדם נתן הסכמתו כמפורש וכדין להיות מוזכר בו, כי לא נעשתה כל פגיעה בפרטיותו ובזכותו שלא להיחשף בניגוד לרצונו בציבור וכן כי ככל שמופיע קטין בתוכן, הרי שהמשתתף הוא האפוטרופוס החוקי של הקטין וכל אפוטרופוס חוקי אחר הביע את הסכמתו להופעת הקטין בתוכן ותנאים אלו. 
 
7. שולחי התוכן אחראים לכל תוצאה ונזק מכל סוג שהוא שיגרמו כתוצאה מהשימוש בתוכן ומפרסומו. 
 
8. את פריטי התוכן לצורך השתתפות בפעילות, ניתן לשלוח החל מיום 13.1.19 בשעה 12:00 ועד ליום 12.2.19 בשעה 23:59 (להלן: "תקופת משלוח התכנים"), כאשר על התכנים לעמוד בהגדרת הנושא הרלבנטית, כמפורט בסעיף 1.ב. לעיל. 
 
9. הודעה על הזכייה תמסר טלפונית לזוכה ו/או בכל דרך אחרת ש-evrit תמצא לנכון, בנוסף להודעה כתובה מטעם e-vrit. באחריות המשתתפים בפעילות למסור מידע מהימן נכון ומדויק אודות פרטי ההתקשרות הפעילים איתם. 
במידה ולא יעלה בידי ידיעות אינטרנט לאתר הזוכה ולהודיע לו שזכה במשך 72 שעות ממועד בחירת הזוכה, תהא היא רשאית להעביר הזכייה למשתתף אחר לפי בחירת מעניקת הפרס והמלצות חבר השופטים.
איתור זוכה בסעיף זה, משמעו איתור וזיהוי וודאי של זוכה כאמור בשיחת טלפון או פורמט אחר של הודעת זכייה, עם אישור חוזר בעל פה מצד הזוכה. 
לדוגמא - הודעת זכייה שהושארה במשיבון הטלפוני של הזוכה, הזוכה לא שב במשך 72 שעות ממועד השארתה לגורם הרלבנטי בידיעות אינטרנט, על מנת לאשר שקיבל אותה, תהא בטלה; הזכיה תישלל מהזוכה; ויבחר במקומו זוכה אחר כאמור.
מימוש הפרס יעשה כנגד אישורים (לרבות הודעת זכייה כתובה) ותעודות מזהות שאותן יתבקש הזוכה להציג לידיעות אינטרנט ו/או מעניקת הפרס. ידיעות אינטרנט ו/או מי מטעמה שומרות לעצמן את הזכות לשנות את אופן הענקת הפרס והודעה על כך תופיע באתר/עמוד הפעילות.
 
e-vrit תהא זכאית לקיים טקס הענקת פרסים לזוכים. ככל שתחליט על כך, תמסור לזוכים הודעה על מועד ומיקומו של הטקס וכמות האורחים שכל זוכה יוכל להזמין למעמד הענקת הפרסים. 
 
10. הפרס במקום הראשון הינו: 
א. קופונים לעשרים (20) ספרים דיגיטליים באתר e-vrit בכתובת הר"מ, למימוש עד ליום 31.12.2019, בכפוף לתקנון תנאי השימוש באתר e-vrit, שמוזכרים לעיל. קופונים שלא מומשו בתקופה הנ"ל, יבוטלו והזוכה לא יהא זכאי לחלף פרס בגין קופונים שלא מומשו על ידו עד לפקיעת תוקפם.  
 
1) הקופונים יוזנו בחשבון המשתמש של הזוכה שנפתח על ידו בעת הירשמו באתר e-vrit כאמור בסעיף 1.א. לעיל, ונציג שירות הלקוחות של e-vrit יצור עימו קשר כדי להסביר לו כיצד באפשרותו לממשם במהל תקופת המימוש כאמור.
 
ב. חופשה זוגית ב-ברלין, גרמניה, לזוכה ולאורח נוסף מטעמו בלבד, וכוללת:
2) הטיסה מישראל ובחזרה אליה, יעשו מנתב"ג.
3) טיסה במחלקת תיירים.
4) הכרטיס ניתן לכרטוס כך שהפער בין מועד הטיסה ברלין,גרמניה והחזרה ממנה לא יפחת משלושה לילות ולא יעלה על חודש אחד, בהתאם לזמינות הטיסות (ומדיניותה של חברת התעופה הנ"ל. 
5) הפרס כולל שובר זוגי בשווי 1700$ הזוכה יבחר את המלון והטיסה בהתאם לתקציב, עבור אירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד, בבית המלון לבחירתו של הזוכה מתוך רשימה, בחדר זוגי או חדר לשניים (לפי היצע החדרים במלון הנ"ל).
6) את הפרס ניתן יהיה לממש עד ליום 31 בדצמבר 2019, למעט בחודשים יולי ואוגוסט 2019 ובחגים (פסח וחגי תשרי).
7) מימוש הפרס יעשה על ידי הזוכה ובאחריותו מול חברת "הדקה ה-90". לפרטים יוכל הזוכה ליצור קשר עם המשרדים כאמור, בטל': 073-3909090.
8) הפרס אינו ניתן להעברה, המחאה, מכירה, הסבה או החלפה עם גורם אחר ו/או בשווי אחר בהתאמה והזוכה עצמו חייב בהשתתפות בחופשה נשוא הפרס, כתנאי למימושו.
9) הפרס אינו כולל כניסה לאתרי תיירות ו/או בילוי כגון מסעדות, כיסוי עלויות הכרוכות הגעה אל ומשדה התעופה בישראל ו/או בגרמניה, ביטוח נסיעות, חיסונים (ככל שנדרשים), ארוחות והוצאות אישיות נוספות.
10) שדרוגים אצל חברת התעופה ו/או בית המלון ובפרט צבירת מיילים בכרטיס נוסע מתמיד של חברת התעופה - יעשו על פי מדיניותם של הספקים הנ"ל, מבלי שלידיעות אינטרנט קיימת אחריות כלשהי בהקשר זה, כמו גם בקשר עם בקשות מצד הזוכה ו/או מי מטעמו. 
11) על הזוכה והאורח מטעמו להיות בעל דרכון תקף ל-6 חודשים לפחות בעת מימוש הפרס.
12) על הזוכה בפרס ומי שמתלווה אליו לנסיעת הפרס, תחול האחריות הבלעדית לוודא הצורך בביצוע חיסונים בטרם לנסיעה לחופשה, במרפאות המטיילים בלשכות הבריאות (בקופות חולים, בתי חולים וכיו"ב).
 
1. מבלי לגרוע מכך, יובהר שלפי המלצות משרד הבריאות, הרי שלצורך הבטחת האפשרות להשלמת כל החיסונים המומלצים, רצוי לפנות בהקדם למרפאת המטיילים - מומלץ לפנות למרפאת המטיילים לפחות 6 שבועות לפני הנסיעה.
 
 
11. הפרס במקום השני הינו: 
א. קופונים לעשרים (20) ספרים דיגיטליים באתר e-vrit בכתובת הר"מ, למימוש עד ליום 31.12.2019, בכפוף לתקנון תנאי השימוש באתר e-vrit, שמוזכרים לעיל. קופונים שלא מומשו בתקופה הנ"ל, יבוטלו והזוכה לא יהא זכאי לחלף פרס בגין קופונים שלא מומשו על ידו עד לפקיעת תוקפם. 
הקופונים יוזנו בחשבון המשתמש של הזוכה שנפתח על ידו בעת הירשמו באתר e-vrit כאמור בסעיף 1.א. לעיל, ונציג שירות הלקוחות של e-vrit יצור עימו קשר כדי להסביר לו כיצד באפשרותו לממשם במהל תקופת המימוש כאמור.
 
12. הפרס במקום השלישי הינו: 
א. קופונים לעשרה (10) ספרים דיגיטליים באתר e-vrit בכתובת הר"מ, למימוש עד ליום 31.12.2019, בכפוף לתקנון תנאי השימוש באתר e-vrit, שמוזכרים לעיל. קופונים שלא מומשו בתקופה הנ"ל, יבוטלו והזוכה לא יהא זכאי לחלף פרס בגין קופונים שלא מומשו על ידו עד לפקיעת תוקפם.  
6) הקופונים יוזנו בחשבון המשתמש של הזוכה שנפתח על ידו בעת הרשמו באתר e-vrit כאמור בסעיף 1.א. לעיל, ונציג שירות הלקוחות של e-vrit יצור עימו קשר כדי להסביר לו כיצד באפשרותו לממשם במהל תקופת המימוש כאמור.
 
תנאים נוספים בקשר עם הפרס והענקתו
13. הענקת הפרס הזוכים, מותני בין היתר בכך, שבעת הענקתם הם עדיין רשומים כמשתמשים באתר e-vrit.
 
14. הינך מצהיר בפרט, כי אתה מודע, מבין ומסכים לכך שהיות שהחופשה נשוא הפרס במקום הראשון אינם מוענקים על ידי ידיעות אינטרנט, הרי שידיעות אינטרנט ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים בגין כל נזק ו/או הוצאה ו/או פגם ו/או אי התאמה ישירים ו/או עקיפים הקשורים בפרס, לרבות שינויים במועדים האפשריים לממשם, נזקים מחמת תאונות ומחלות חס וחלילה, גניבה, אובדן ו/או שוד מסמכים, כרטיסי אשראי, מימון, דמי אישפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר שייגרם בקשר עם מימוש הפרס. 
 
15. הסכמה וחתימה על כל תנאי ומסמך מטעם ידיעות אינטרנט  ו/או מעניקת הפרס. 
 
16. בעצם השתתפותך בפעילות, הינך מאשר כי נמסר לך כל המידע שביקשת בהקשר לפעילות זו בכלל ובקשר לתקנון בפרט וכי הנך עומד בכל התנאים המפורטים בתקנון זה. 
 
17. לידיעות אינטרנט שמור שיקול הדעת הבלעדי לשלול מהזוכה את הזכות לממש הפרס, במידה וטרם מומש ונמצא בדיעבד לפי שיקול דעתה הבלעדי שפעל במסגרת הפעילות בניגוד להוראות תקנון זה ו/או בניגוד לדין בקשר עם הפעילות. במקרה זה, תהא ידיעות אינטרנט רשאית לתת הפרס למשתתף אחר בפעילות, שעומד בתנאיה.
 
18. כתנאי לקבלת הפרס, ידיעות אינטרנט ו/או מעניקת הפרס רשאיות לדרוש מהזוכה לחתום על אישורים, הצהרות וויתורים בהתאמה להוראות תקנון זה. באם לא יחתום הזוכה על המסמכים האמורים, תישלל ממנו זכאותו לפרס, מבלי שתהא לו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בעניין כלפי ידיעות אינטרנט ו/או מעניקת הפרס. 
 
19. הזוכה אינו רשאי לדרוש או לקבל שווי כספי בגין הפרס או כל תחליף אחר. האמור לעיל בסעיף זה יחול גם במידה והפרס לא ימומש על ידי הזוכה במהלך תקופת המימוש המוגדרת לעיל. 
 
20. מובהר כי ידיעות אינטרנט ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות שהיא, מכל מין וסוג בקשר למימוש הפרס ו/או כל תוצאה ונזק שיגרמו ממימושם. 
 
21. במקרה והזוכה אינו עומד במגבלות הפרס ו/או התנאים לזכייה תהיה ידיעות אינטרנט רשאית לשלול מן הזוכה את הפרס וכן לתת אותו למשתתף אחר. 
 
22. ידיעות אינטרנט שומרת לעצמה את הזכות לעכב ו/או לבטל מסירת פרס בקרות אחד המקרים הבאים כפי שיפורט להלן: 
הזוכה קטין ומימוש הפרס לפי תקנון זה, כרוך בהסכמת בגיר שמסרב לממשו.
חשש לאי תקינות ו/או זיוף ו/או מרמה לגבי זכאותו של הזוכה הטוען /או המוכרז כזוכה בפרס ובפרט חשש להפרת תקנון זה.
סירוב להצטלם עם הפרס, ככל שהזוכה יידרש לעשות כן.
הזוכה המחה או העביר בדרך כלשהי, את הפרס לצד שלישי כלשהו בניגוד להוראות תקנון זה, ללא הסכמת ידיעות אינטרנט מראש ובכתב.
כל סיבה אחרת אשר יש בה, על פי הדין, לעכב או לבטל את מסירת הפרס.
פרסום שם ודמות הזוכה והודעה על הזכייה
 
23. ידיעות אינטרנט לעצמן שומרת לעצמה,  את הזכות לפרסם את שם  הזוכה, דמותו ופרטיו בכל אמצעי מדיה ובכל עת שתמצא לנכון, באמצעי התקשורת השונים, לרבות בטלוויזיה, בעיתונות ובאתרי אינטרנט. בהשתתפותך בפעילות הינך מביע את הסכמתך לצילומך ולפרסום שמך ותמונתך במסגרת הסיקור והפרסומים האמורים, ללא תמורה וללא הגבלת זמן, לרבות לצרכי קידום, שיווק, פרסום ויחסי ציבור והינך מוותרת על כל טענה נגד ידיעות אינטרנט ו/או מי מטעמה בקשר לכך.
 
24. באחריותך המלאה והבלעדית לוודא - ככל שתזכה בפעילות - שהינך יכול לממש הפרס שבו זכית, במועדיו כפי שנקבעו לעיל. יודגש - במידה וזכית תהא זו אחריותך המלאה והבלעדית לממש הזכייה בפרס כמפורט בתקנון זה ולפי מדיניות הספקים שרלבנטיים לפרס נשוא זכייתך. 
 
25. ידיעות אינטרנט איננה מתחייבת לפרסם כמות מסוימת של תכנים של משתתפים בפעילות, בעמוד הפעילות, או בכלל. הצגת התכנים תעשה בכפוף להחלטת חבר השופטים, שיקולי מערכת אתר e-vrit והוראות תקנון זה. 
 
26. ידיעות אינטרנט רשאית להציג את התכנים הנבחרים, מעת לעת, באתרי האינטרנט שבבעלותה ו/או בניהולה (לא רק ב-evrit), במיני סייט ו/או בכל מקום אחר (גם לאחר תום הפעילות) בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי ובין היתר לצורך קידום הפעילות, ויחול על פרסומם האמור בסעיפים 20 ו-25 לעיל. 
יובהר שוב להסרת כל ספק, שולח התוכן לא יהא רשאי לדרוש ו/או לקבל כל תמורה בעבור התוכן שישלח במסגרת הפעילות אף ובמידה ויבחר להתפרסם באתר e-vrit (בין אם זכה בפעילות ובין אם לאו).
 
27. ידיעות אינטרנט תהיה רשאית לוודא את זהות שולחי התכנים, בכל שלב ובכל דרך שיראו לנכון, לרבות פנייה ישירה אליהם. 
 
28. הנך מוותר/ת על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר לאופן ו/או להליך ו/או לעצם בחירת התוכן שיזכה את שולחו בפרס, במסגרת הפעילות.
 
29. בעצם השתתפותך בפעילות, הנך מאשר כי נמסר לך כל המידע שביקשת בקשר לפעילות בכלל, בקשר להוראות תקנון זה בפרט וכי הנך עומדת בכל התנאים המפורטים בתקנון זה.
 
מתן פרטים
30. בעצם השתתפותך בפעילות הינך מאשר לידיעות אינטרנט לעשות שימוש בפרטיך ובפרטי משתמשים אחרים בהתאם למדיניות הפרטיות הנ"ל של אתר e-vrit וזאת בין היתר לשם ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים.
מי רשאי להשתתף בפעילות
 
31. הפעילות פתוחה לכל משתתף להוציא עובדי קבוצת ידיעות.
 
32. ידיעות אינטרנט שומרת לעצמה, את הזכות לשלול ממך את הזכות להשתתף בפעילות באופן זמני או קבוע,  אם על פי שקול דעתה הבלעדי הפרת ו/או ניסית להפר תקנון זה או את תנאי השימוש הכלליים של אתר evrit, וזאת מבלי לפגוע בתרופות המגיעות לה על פי כל דין או תקנון זה, בגין אותה הפרה ו/או נזקיה.
 
ביטול הפעילות
33. ידיעות אינטרנט שומרת לעצמה את הזכות לבטל חלקים מהפעילות או את כולה, על פי שיקול דעתה וזאת בין היתר במקרה שבו יתברר כי חלה תקלה, שיבוש, מניעה או הפרעה אשר יש בה כדי למנוע ממשתתפים את היכולת מלהשתתף בפעילות, אף מחמת אילוצים שאינם תלויים בה. 
 
34. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, ידיעות אינטרנט רשאית לשנות את מבנה, תוכן, נהלי ותקופת הפעילות, תאריך הפעילות, תקופתה או כל מועד המצוין בה, על פי שיקול דעתה הבלעדי והכל בכפוף למתן הודעה בדבר השינוי בעמוד הפעילות. 
תנאים נוספים
 
35. השתתפותך בפעילות איננה מותנית בתשלום כלשהו. אין האמור גורע מהוצאות שיתכן ותידרש להוציא במסגרת מימוש הפרס כאמור לעיל ואשר להסרת ספק, צוין שאינן מכוסות במסגרת הפרס ומימושו. 
 
36. הפעילות ניתנת לשימוש על ידך כמו שהיא (as is). לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי ידיעות אינטרנט או מי מטעמה, בגין תכונות הפעילות, הוראותיה, מגבלותיה ודרך ניהולה. 
 
37. ידיעות אינטרנט אינה מתחייבת שהפעילות לא תופרע או תתנהל כסדרה ללא מגבלות או הפסקות, תנוהל ללא טעויות, תהא חסינה מפני גישה לא מורשית, נזקים, קלקולים, אי דיוקים, שגיאות ותקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת אל האתר. 
מבלי לגרוע מהאמור ומאחר, יובהר כי שיבוש, מניעה או הפרעה כאמור, בין אם יחולו במערכותיה של ידיעות אינטרנט, ובין אם יחולו במערכות של צד שלישי כלשהו, לא יקימו למשתתפים כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה, אף אם בגינן, ימחקו ו/או לא יועלו לאוויר ו/או לא ישמרו תכנים, שהעברת לצורך ו/או בקשר להשתתפותן בפעילות ו/או פרטיך.
 
38. בכל מקרה של מחלוקת ו/או השגה אודות אופן ניהול הפעילות ו/או תוצאותיה ו/או בנושא פרשנות התקנון ניתנת לידיעות אינטרנט זכות הכרעה בלעדית והכרעתן תהיה סופית ותחייב את המשתתפים ו/או את כל הגורמים המעורבים ו/או הקשורים בפעילות ו/או מי מטעמם.
 
39. על הפעילות יחולו בנוסף להוראות תקנון זה, כללי מסירת התכנים לפרסום באתר כפי שמוצגים בהסכם למשלוח תכנים ל-ynet, האתר שמנוהל אף הוא על ידי ידיעות אינטרנט ומהווה אף הוא, חלק בלתי נפרד מתקנון זה.
 
40. ידיעות אינטרנט רשאית לפסול תכנים לא ראויים, מפרי חוק וכיו"ב ו/או אשר זהות שולחיהם לא ניתנת לאימות. כמו כן, הנך מאשר כי נתת הסכמתך לבדיקת התוכן ו/או אימות זהותך וכי ידוע לך כי ידיעות אינטרנט אינה מתחייבת לפרסמו ו/או להמשיך לפרסמו בעמוד הפעילות. 
 
אחריות
41. הנך  מסכים, מצהיר  ומתחייב בזאת כי אתה פוטר את ידיעות אינטרנט ו/או כל מי מטעמה, מכל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה הקשורה במישרין ו/או בעקיפין לפעילות ולתוצאותיה, ובפרט הפרס.
 
42. כאמור לעיל הינך מצהיר בפרט, כי אתה מודע, מבין ומסכים לכך שהחופשה המוענקת לזוכה במסגרת התחרות, לא מוענקת על ידי ידיעות אינטרנט ומשכך, כל נזק ו/או הוצאה ו/או פגם ו/או אי התאמה ישירים ו/או עקיפים הקשורים בהם, אינם מצויים בתחום אחריותה של ידיעות אינטרנט. 
 
43. הנך מתחייבת לשפות את ידיעות אינטרנט, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה, מייד עם דרישתם הראשונה בגין כל נזק, הפסד, אובדן, הוצאות, תביעה או דרישה (לרבות הוצאות משפט ושכ"ט עו"ד) של צדדים שלישיים כלפיה, אם הפרת במישרין ו/או בעקיפין תנאי שימוש אלה או את תנאי השימוש הכלליים ואת מדיניות הפרטיות של e-vrit כאמור לעיל ו/או אם הפרת או לא קיימת במעשה ו/או במחדל את התנאים בתקנון זה; ו/או במקרה שבו ידיעות אינטרנט תתבע בנושאים שאחריותה הוסרה מהם לפי הוראות תקנון זה ו/או שאינה חלה עליה על פי דין.
 
קניין רוחני
44. כל זכויות הקניין הרוחני בפעילות, לרבות פטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר וסודות מסחריים, ככל שישנם וקשורים בפעילות, הנם רכושה הבלעדי של ידיעות אינטרנט לפי העניין ו/או של צדדים שלישיים אחרים, שידיעות אינטרנט קיבלה מהם רישיון שימוש כדין. זכויות אלה חלות בין השאר על כל תוכנה, קוד מחשב, קובץ גרפי, שמות וסמלים מסחריים (לוגו), טקסט וכל חומר אחר הכלול בפעילות. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל כולל תקנון זה. 
45. הנך מצהיר בזאת כי ידוע לך, שמשלוח התוכן בעמוד הפעילות מהווה מתן רישיון חינם, כלל עולמי ובלתי מוגבל בזמן לידיעות אינטרנט להשתמש ללא עלות בתוכן לרבות פרסומו ו/או העמדתו לרשות הציבור באופן שכל אדם יוכל לצפות בו ולהשתמש בו ו/או להעבירו לצדדים שלישיים כמפורט בתקנון זה. יודגש ידוע לך והינך מסכים שלא תהיה זכאי לכל תמורה, בכסף או בשווה כסף, עבור מסירת התוכן/או פרסומו. בנוסף, הינך מצהיר כי אין ולא תהיינה לך תביעות ו/או דרישות כספיות ואחרות כלפי ידיעות אינטרנט בגין השימוש ופרסום התוכן.  
 
46. הנך מצהיר בזאת כי ידוע לך והינך אחראי לכל תוצאה ונזק מכל סוג שהוא שיגרמו כתוצאה מהשימוש שידיעות אינטרנט תעשה בתכנים שתעביר לשם השתתפותך בפעילות, לרבות ההרשאה שאתה נותן לידיעות אינטרנט בתכנים כאמור ובהתאם לתקנון זה, והינך מתחייב לשפות את ידיעות אינטרנט, עובדיה ו/או מי מטעמה, בגין כל נזק, או הוצאה שייגרמו להם בגין טענה ו/או דרישה ו/או תביעה שתועלה נגדם על-ידי צד שלישי כלשהו כתוצאה מכל סיבה שהיא הקשורה בשימוש בתוכן ו/או פרסומו. 
 
דין, שיפוט והתיישנות
47. הדין החל על הסכם זה וכל הנובע ממנו הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב. 
 
48. תקופת ההתיישנות לכל תביעה נגד ידיעות אינטרנט בכל עניין הנובע במישרין ו/או בעקיפין מהשתתפות בפעילות הינה שנה ממועד סיומה ובחירת הזוכה במסגרתה. 
 
סופיות תנאי ההשתתפות
49. האמור בתנאי השתתפות אלה הינו ממצה לחלוטין ובא במקום כל מצב, הצהרה, התחייבות, פרסום וכיו"ב אשר ניתנו, אם ניתנו, על ידי ידיעות אינטרנט  ו/או האתר ו/או מי מטעמם ו/או על ידי כל גורם אחר. 
 
שאלות ובירורים
50. ניתן להפנות בבירורים ושאלות לגבי הפעילות בדואר אלקטרוני:service@e-vrit.co.il. 
הננו מברכים אותך על השתתפותך בפעילות ומאחלים לך הצלחה רבה.
 
***